Haftasonu...

2011-09-18 02:05:00

" Gecenin bu saatinde ne işin var senin ayakta ! " diyeceğini biliyorum ama içim rahat etmedi ve yazmak istedim bitanem.

Görüşmeden bir haftasonu daha geçti. Herkes 2-3 gün görmeyince şikayet ederken bile sen beni 4 senedir bu neredeyse aynı sıkıntıları yaşayarak görmüyorsun. Şikayet etmek seninde hakkın değil mi ? Elbette hakkın ama sen beni kırmak, üzmek istemiyorsun, biliyorum.

Bugün hiç sesimi bile duymadın. Buda çok büyük sıkıntı ama sen buna rağmen yatarken yine mesajını yazdın ve beni çok sevdin biliyorum. Üzgünüm hayatım. Ben sana yazamadım. Sesini duyamadım bile.

Ev çok güzel oldu eminim. Biraz boya kokuyordur belki ama olsun yavaş yavaş oda gider.

Bu arada Ayten'in bir arkadaşı vardı Pınar. Hani Antalya' ya gideceğimiz gün onun erkek arkadaşını görmeye gitmişti tAyte de çok sıkıntılı bir akşam geçirmiştim. İşte o kadının erkek kardeşi gümrükteymiş. Onunla konuştum. Babası beni pazartesi bir firmaya götürecek. Konuşacağız oradaki adamla inşallah işim olacak yakında. Sağolsun kardeşi benim için çok firmaya haber vermiş en geç pazartesiye oralardanda haber gelirmiş.

Birde yarın Engin'ler gelecek bize. Nurten'de gelecek fal baktıracaklar. Ben baktırmayacağım ama hayatım. İstemiyorum..

Sen şimdi düğünde ne olup bittiğini eve kaçta geldiğimide merak edeceksin ben biliyorum bebeğim. Eve saat 11 de geldik. Ayten bizi ekti gelmedi bizimle. Gülten'le beraber gittik saat 8 buçuk gibi çıktık evden. Seninle Feraye'ye gittiğimiz gece giydiğim elbisemi giydim ama oraya gidince. Yani yolu normal gittim . Oradada fazla kalmadık zaten. Nazar değdi ama azcık bana.

Böyle işte aşkım. Bir haftasonum daha yanında değilde böyle uzakta saçma ve anlamsız geçti. Seni çok özledim... :(

 

 İyi geceler aşkım.

Seni çok seviyorum...

0
0
0
Yorum Yaz